Autá z dovozu

Auta z dovozu

Kvôli nedostatku kvalitných a zachovalých vozidiel za dobrú cenu v našich bazároch a inzertných stránkach, sa záujemcovia o nové alebo ojazdené vozidlá čoraz viac obracia na zahraničné predajcu . Autá z dovozu sú jednak lacnejšie , ale aj v lepšom stave v porovnaní s autami, ktoré sú ponúkané u nás. Môže za to jednak stav vozoviek, ktorý je v cudzine oveľa lepšie a ďalej tiež prístup vodičov k svojim miláčikom. Zahraničné vodičovi o svoje vozidlá starajú oveľa lepšie ako vodiči českí.

Okrem toho je v zahraničí oveľa väčší výber vozidiel - záujemcovia majú možnosť si vybrať typy vozidiel, ktoré sa u nás vôbec nepredávajú, alebo sú len ťažko k dostaniu. Mohlo by sa zdať, že autá z dovozu sú ťažko k zohnaniu, ale opak je pravdou. Zaobstarať si auto z dovozu už dnes nemusí byť žiadny problém. Existujú rôzne firmy a dopravcovia, ktorí sa vám o celý priebeh postarajú. Podľa vašich požiadaviek vám vytipujeme niekoľko áut, z ktorých si vyberiete. Počas niekoľkých dní sa ide na auto a všetko potrebné sa vybaví. Ak automobil pri osobnej prehliadke nespĺňa požiadavky - kupujúci objavia nejaké vady, zavolá klientovi a poradia sa s ním, ako sa bude ďalej postupovať. Ak klient nemá o vozidlo záujem, dopravca vyberie náhradné vozidlo a jede pre ne.

Niektorí dopravcovia ponúkajú autá z dovozu už aj v Českej republike vo svojich bazároch. Pre kupujúci je to tak oveľa výhodnejšie, na auto nemusí čakať a môžu si prezrieť priamo v bazáre. Platí potom len prevod vozidla, poprípade ekologickú daň. Niektorí dovozca dokonca eko daň zaplatí za kupujúceho. U českých predajcov áut z dovozu je taky výhoda toho, že si auto môžete vziať na lízing v prípade, že nemáte v hotovosti plnú cenu, za ktorú je vozidlo ponúkané.

Další příspěvek Dovoz áut Pečky ze stejné kategorie. Další informační článek - Dovoz áut zo zahraničia.

Novinky