Auto.de

Auto.de

Ak ste sa rozhodli vybrať si automobil v zahraničia, určite sa zameriate na susedný štát na západe, ktorým je Nemecko . Nemecko sa stalo poslednou dobou veľmi obľúbenou krajinou, z ktorej sa dajú dovážať lacná a kvalitná vozidla. Jedným z inzertných serverov, kde môžete tieto vozidlá hľadať je Auto.de .

A prečo si doviezť auto práve z Nemecka? Okrem toho, že v Nemecku je oveľa väčší výber vozidiel a nájdete tam aj autá, ktoré sa u nás takmer nepredávajú má nákup v Nemecku niekoľko výhod. Vďaka starostlivosti nemeckých vodičov sú autá zachovalá, stav interiéru i exteriéru je lepšie . Kvalita vozňov je lepšie aj preto, že vozovky v Nemecku sú výrazne lepšie ako vozovky u nás.

Na Auto.de si môžete vybrať vaše vozidlo presne podľa kritérií, ktoré sú pre vás dôležité. Môžete si vybrať či chcete ojazdené alebo nové auto, na aké palivo má váš nový stroj jazdiť . Samozrejme si môžete určite len vybrané značky, o ktoré máte záujem a nastaviť si cenu, za ktorú by ste si vaše nové vozidlo chceli zaobstarať .

Až si auto na Auto.de vyberiete, budete sa pravdepodobne rozhodovať, ako ho priviezť do ČR. Nemali by ste váhať dlho, pretože dobré a výhodné ponuky sa dlho neinzerujú.

Auto si môžete priviezť sami alebo využiť služby špecializovaných firiem a dopravcov, ktorí vám auto z Nemecka privezú a často sa postarajú aj všetky potrebné formality. Cena automobilu sa síce navýši ešte o poplatky pre dopravcu, ak však s dovozom áut nemáte skúsenosti, bude to pre vás vhodnejšie variant.

Další příspěvek Webmobil24.de ze stejné kategorie. Další informační článek - Autoscout.de.

Novinky