Auto24.de

Auto24.de

Auto24.de patrí medzi jedny z najväčších inzertných nemeckých stránok, ktoré sa zaoberajú ponukou automobilov. Ponúkajú sa tu auto pre všetkých vodičov, nielen z Nemecka, takže si na svoje prídu aj českí kupci. Prečo by mali ale vyberať práve v Nemecku?

V slovenských bazároch a inzertných serveroch sú oproti nemeckým ponukám auto lacnejšie a kvalitnejšie . Je tu oveľa väčší výber vozidiel a tiež si v Nemecku môžete nájsť typ vozidla, ktorý sa u nás skoro vôbec nepredáva, alebo je len ťažko k dostaniu.

Vďaka kritériám, podľa ktorých sa ponúkajúce vozidla na Auto24.de predávajú si môžete nájsť vaše vytipované značky a varianty vozidiel . Okrem toho máte samozrejme možnosť nastaviť si v akých cenových reláciách sa má ponuka pohybovať, na aké palivo má auto jazdiť, v akom roku sa vyrobilo . Okrem vozidiel tu môžete tiež nájsť motorky alebo treba karavany .

Autá z Nemecka sú väčšinou v lepšom stave , jednak kvôli kvalitnejším vozovkám v Nemecku a jednak preto, že sa tamojší vodiči o svoje vozidlá starajú lepšie.

Až si svoje vozidlo na Auto24.de vyberiete, budete sa musieť dohodnúť na predaji a prevozu k nám do Českej republiky. Môžete si celý obchod zariadiť sami, alebo môžete využiť služby špecializovaných firiem a dovozcov, ktorí sa týmto zaoberajú už dlhší čas a majú s dovozom automobilov z Nemecka skúsenosti. U niektorých dovozcov si môžete vybrať medzi dvomi formami dopravy. Je to buď spolujazda , čo znamená, že kupujúci jede spoločne s dopravcom a automobil si pozrie na mieste alebo v opačnom prípade jede dopravca sám, a všetko potrebné sa dohaduje telefonicky. V prípade, že automobil nevyzerá tak, ako bol inzerovaný na Auto24.de alebo sa na ňom objavia vady, má kupujúci možnosť automobil nekúpiť a skúsiť hľadať náhradné vozidlo rovnakého typu.

Už jste přečetli článek Auto.de, který má podobné zaměření? Další informační článek - Webmobil24.de.

Novinky