Dovoz áut Pečky

Dovoz áut Pečky

Dovoz áut zo zahraničia sa stáva čím ďalej viac obľúbenejšie. Niet divu, autá zo zahraničia sú lacnejšie av oveľa lepšom stave ako autá v slovenských bazároch. Je to jednak kvôli tomu, že sa vodiči v cudzine o svoje vozidlá starajú lepšie a tiež preto, že stav vozoviek je tam oveľa lepšie. Ak plánujete kúpu nového auta, môžete si dovoz áut zariadiť aj sami. V opačnom môžete využiť služby niektorých spoločností a dopravcov, ktorí sa dovozom aut zaoberajú.

Dovoz aut Pečky je jedna z firiem, ktoré sa touto činnosťou zaoberajú už niekoľko rokov. Títo dopravcovia majú s dovozom áut zo zahraničia dlhoročné skúsenosti. Táto firma ponúka autá z dovozu v dobrom stave a za nízke ceny. V svojej ponuke majú desiatky vozov , okrem toho tiež ponúka náhradné diely, pneumatiky a ďalšie doplnkové služby ako je ekologické umývanie a čistenie exteriéru a interiéru . Navyše si cez dovoz áut Pečky môžete zaobstarať aj karavan na letnú sezónu .

Ku všetkým dovezeným získate záruku 100% pôvodu a mobility . Ak si vyberiete vozidlo z ponuky a kúpite si ho, získate raz veľkú výhodu a tou je, že za vás dovoz áut Pečky zaplatí ekologickú daň . Táto daň sa líši (predovšetkým rokom výroby vozidla) ale v niektorých prípadoch môže byť niekoľko tisíc. V prípade, že sa potrebujete zbaviť svojho starého auta a chceli by ste ho obmeniť za nejaký novší, môžete využiť služby protiúčtu . Na všetkých predávaných vozidlom máte certifikát o počte najazdených km , kde je uvedený počet km, číslo karosérie, overenie pôvodu vozidla a ďalšie informácie, pre dokázanie pravosti týchto údajov. V prípade, že nemáte dostatok hotovosti, aby ste si zadovážili automobil za plnú cenu, môžete využiť GE Money úveru alebo S auto úveru, ktoré sú možné na tieto vozidlá získať.

Zkuste další článek, třeba Dovoz áut zo zahraničia, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Dovoz áut z Francúzska.

Novinky