Konfiškované autá na predaj

Konfiškované autá na predaj

Plánujete kúpu nového vozidla, ale chceli by ste nájsť tú najvýhodnejšiu ponuku? Môžete skúsiť hľadať v slovenských autobazároch, nepríliš často tu narazíte na lacné a pritom kvalitné automobily. Šanca nájsť takú ponuku a byť ten, kto si nakoniec automobil kúpi, je veľmi malá.

Môžete tiež skúsiť hľadať v zahraničí a vyberať v Nemecku či Taliansku , lenže dovoz vozidiel zo zahraničia je príliš zdĺhavý a komplikovaný. Navyše musíte platiť prepis a ďalšie poplatky z prevezení automobilu. Ak hľadáte automobily strednej a vyššej triedy a chceli by ste ich mať výhodne, hľadajte konfiškované autá na predaj .

Tieto automobily predávajú rôzne leasingovej spoločnosti . Jedná sa o automobily, ktoré boli používané predchádzajúcimi majiteľmi. Tí však prestali platiť lízing a tak sa automobil vrátil späť do vlastníctva leasingovej spoločnosti. Pre nich sú automobily nepríliš potrebné a tak sa ich zbavujú za nízke ceny. Niekedy môžete nájsť ponuku vozov, ktorých cena klesla až o 40-50% .

Výhoda týchto vozidiel sú v tom, že nebývajú príliš stará - maximálne niekoľko rokov. Automobily sú pravidelne servisované a je tak zaručený ich dobrý stav. Kvalitu tak máte oveľa istejšie ako keď kupujete auto z bazáru a neviete, aké chyby sa pri vozidle skrývajú.

Dôležité je si pri kúpe vozidla dať pozor na jednu vec. Tou je informácie, či je všetko s minulým majiteľom vybavilo a prevod vozidla prebehol v poriadku a už nie sú žiadne väzby na predchádzajúceho majiteľa . Mohlo by totiž dôjsť k tomu, že bývalý majiteľ vyhrá súd s leasingovou spoločnosťou a auto sa vráti späť k nemu. Konfiškované autá na predaj sú určite výhodná, dôležité je sa len uistiť, že je lízing ukončený a automobil nemá žiadne minulé väzby.

Podobné články

Autá z exekúcie

Autá z exekúcie môžu byť riešenie pre záujemcu, ktorí majú v pláne si kúpiť nové vozidlo. V slovenských bazároch a inzerátoch nie je veľký vý...

Zabavený leasing

Hľadáte výhodnú ponuku predaja automobilov? Tak to už ste určite počuli o predajoch vozidiel, ktoré sú zo zhabaného lízingu . Zabavený lea...

Novinky