Mobile.de

Mobile.de

Plánujete kúpu nového vozidla? Potom určite prechádzate najrôznejšie ponuky bazárov a internetové ponuky na predaj vozidiel. Mnoho slovenských vodičov si ale na našom trhu nevyberie alebo zháňajú lacnejšie a výhodnejšie ponuky . Niektorí z nich preto zameria svoje hľadanie na zahraničné trhy a to najčastejšie na nemecké bazáre a inzertné servery.

Prečo sú autá z dovozu tak obľúbená? Vozidlá z cudziny sú výhodnejšie hneď z niekoľkých dôvodov - vo veľkom množstve prípadov je ich cena is poplatky nižšia než cena rovnakého vozidla v Českej republike . Ďalším rozdielom je stav vozidiel z cudziny . Zahraničné automobily sú oveľa zachovalejšie av lepšom stave než vozidla česká. Je to jednak tým, že v Nemecku av iných krajinách, z ktorých sa automobily často dováža, sú vozovky kvalitnejšie a tiež tým, že sa vodiči v zahraničí o svoje vozidlá starajú lepšie.

Nájsť dobré ponuku dá nejakú prácu, ale ak viete kde hľadať, je to jednoduchšie. Medzi najznámejšie nemecké stránky, kde sa inzerujú automobily patria stránka Mobile.de .

Na týchto stránkach si môžete vybrať s obrovského množstva áut, ktoré sa predávajú nielen v Nemecku. Aby sa vám hľadanie zjednodušilo, môžete si samozrejme nastaviť parametre podľa toho, či hľadáte vozidlo nové či ojazdené . Ďalší z parametrov sú cena, rok výroby, najazdené kilometre, palivo a samozrejme značka vozidla . Ak nerozumiete nemecky, môžete si vybrať z niekoľkých európskych jazykov, medzi ktoré dokonca patria aj Čeština. Okrem hľadania inzerátu tu môžete tiež svoje vozidlo ponúknuť, ale vyplňovacie formuláre sú už v nemčine.

Pri kúpe vozidla cez mobile.de by ste mali konať rýchlo. Akonáhle sa vyberiete nejaké vozidlo, kontaktujte predajcu alebo dopravcu, ktorý sa vám o kúpu vozidla postará. Výhodné ponuky bývajú totiž rýchlo vybrané. Stačí niekoľko dní a auto, ktoré bolo inzerované je už predané. Preto si v prípade, že pre automobil vyjdete do zahraničia, vyberte ešte niekoľko náhradných ponúk, ktoré budete mať v zálohe, ak by prvé vozidlo nevyšlo.

Další příspěvek Autobazáre v Nemecku ze stejné kategorie. Další informační článek - Autá z Ameriky.

Novinky