Webauto.de

Webauto.de

Plánujete kúpu nového vozidla a nie ste spokojní s ponukami v slovenských bazároch a inzerátoch. V tom prípade môžete skúsiť popremýšľať, či by sa vám neoplatilo nechať si doviezť auto zo zahraničia. Tahle forma kúpu nového či ojazdeného vozidla sa stáva v Českej republike čoraz obľúbenejšie.

Vyhľadať svoj automobil môžete napríklad cez nemecký inzertný server Webauto.de . Nájdete tam veľký výber vozidiel z celého Nemecka. Máte tak možnosť si zaobstarať vozidla, ktorá u nás často nie sú vôbec k dispozícii, alebo sú len ťažko k dostaniu. Na Webauto.de si môžete nastaviť parametre, podľa ktorých si chcete automobil vybrať. Či hľadáte nové alebo ojazdené vozidlo, koľko za neho plánujete minúť, na aké palivo má jazdiť - to všetko si môžete presne určiť.

Výhoda vozidiel z Nemecka je v tom, že bývajú v lepšom stave a tiež lacnejšia . Nemeckí vodiči sa o svoje automobily starajú lepšie a vozovky sú tam v lepšom stave. Pri dovoze budete musieť síce zaplatiť poplatky za prepis a tiež za dopravu vozidla, ale často je cena nižšia, ako cena za rovnakého vozidlo v Slovenskej republike.

Automobil, ktorý nájdete v inzercii Webauto.de si môžete priviezť sami, alebo sa obrátiť na špecializované firmy a dopravcov, ktorí s tým majú skúsenosti. Tí vám automobil dopraví a zariadi všetko dôležité pre prepis vozidiel. Vďaka ich skúsenostiam prebieha obchod rýchlo a jednoducho a svoje vozidlo môžete mať doma už počas niekoľkých dní.

Zkuste další článek, třeba Auto24.de, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Auto.de.

Novinky