Webmobil24.de

Webmobil24.de

Plánujete kúpu nového alebo ojazdeného vozidla? Chceli by ste nájsť výhodou ponuku predaja zachovalého a lacného vozidla? Tak to vás zrejme českej bazáre a inzeráty príliš neuspokojí. Z tohto dôvodu sa čoraz obľúbenejšou stáva nákup vozidiel v zahraničí a to hlavne v Nemecku . Nemecko je krajinou, kde je veľký trh. Záujemcovia o nový automobil si tu môžu vybrať z oveľa väčšej ponuky vozidiel a motocyklov. Sú tu v predaji aj typy vozidiel, ktoré sú u nás len ťažko k dostaniu alebo sa u nás nepredávajú.

Výhodné ponuky môžete v Nemecku hľadať priamo v bazároch, alebo môžete využiť internet a prehľadávať ponuky cez inzertné servery. Medzi jeden z najväčších patrí stránky Webmobil24.de , kde môžete ako nakupovať tak predávať.

Webmobil24.de inzeruje ponuky z nemeckých predajcov. Okrem osobných automobilov si tu môžete vybrať aj medzi dodávkami, limuzínami či terénnymi automobily . Nakupovať auta v Nemecku sa oplatí jednak kvôli nízkemu euru, ale aj z mnohých ďalších dôvodov. Oproti ostatným krajinám, je Nemecko takmer bez problémov. Napríklad pri dovoze automobilu z Anglicka môžu nastať problémy ak je volant na pravej strane . Pri dovoze áut z USA alebo Švajčiarska je zase potreba platiť clo a DPH . Nemecko je najbližšie, je v Európskej únii, takže sa nemusia pri dovoze platiť clo ani DPH . Vozidlá sa v Nemecku súčiastkami nijako výrazne nelíši. Vozne sú tam len zachovalejšie av lepšom stave . Je to vďaka zaobchádzanie nemeckých vodičov, ktorí sa o svoje vozidlá starajú lepšie ako naši vodiči a tiež kvôli lepšiemu stavu nemeckých vozoviek.

Na Webmobil24.de si môžete vybrať automobil presne podľa vašich požiadaviek. Nastavíte si, či chcete nový alebo ojazdený, akú značku, aký počet najazdených km, na aké palivo jede . Nemusíte sa obávať, že by ste nerozumeli nemeckým slovíčkam, Webmobil24.de funguje v niekoľkých rôznych jazykoch, medzi než patrí aj Čeština.

Zkuste další článek, třeba Autoscout.de, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Mobile.de.

Novinky