Zabavený leasing

Zabavený leasing

Hľadáte výhodnú ponuku predaja automobilov? Tak to už ste určite počuli o predajoch vozidiel, ktoré sú zo zhabaného lízingu . Zabavený leasing znamená to, že vozidlo, ktoré sa predalo na lízing jeho predchádzajúci majiteľ nedokázal splácať. Auto mu bolo zhabaný, pretože pri lízingu nie je vozidlo v jeho vlastníctve. Leasingovej spoločnosti v tomto prípade vozidlo nevyužijú a tak sa ho snažia predať za oveľa menšiu sumu.

Predaná auto zo zhabaného lízingu sú asi najvýhodnejšími ponukami, ktoré momentálne môžete nájsť. V slovenských bazároch síce nájdete vynimočne vozidla lacná av dobrom stave, ale len málokedy sa vám podarí dostatočne včas osloviť predajcu. Väčšinou sú tieto automobily rýchlo predané. Môžete samozrejme tiež skúsiť hľadať v zahraničí - v Nemecku, Anglicku, Talianska av iným štátoch, z ktorých sa s obľubou dováža vozidla. Dovoz vozidiel je ale príliš komplikovaný a neistý. Okrem toho za poplatky za prepis a dovoz zaplatíte niekoľko tisíc, ktoré znateľne ovplyvní cenu vozidla.

Automobily zo zhabaného lízingu sú ako lacná tak kvalitné . Lízingové spoločnosti sa snažia nájsť kupca hneď po zabavení automobilu a preto nasadí predajnú cenu veľmi nízko. Vozidlá sú pravidelne servisované a tak je zaručené, že je nový majiteľ získa v perfektnom stave . Ide väčšinou o vozidlá strednej a vyššej triedy, ktoré sú staré len niekoľko rokov. Ich majitelia nedokázali lízing splácať a teraz je tu možnosť, že vozidlo získate vďaka zabavenému lízingu vy. Je len potrebné sa správne informovať a postrážiť si, či sú všetky väzby s predchádzajúcim majiteľom vyriešené a nemá na automobil žiadny nárok. Môže sa totiž stať, že sa minulý majiteľ súdi s leasingovou spoločnosťou av prípade, že by vyhral padne automobil do naspäť do jeho rúk, čo by bolo pre nového majiteľa, ktorý o tom nemal tušenie veľmi nemilé.

Podobné články

Konfiškované autá na predaj

Plánujete kúpu nového vozidla, ale chceli by ste nájsť tú najvýhodnejšiu ponuku? Môžete skúsiť hľadať v slovenských autobazároch, nepríliš často tu narazíte...

Autá z exekúcie

Autá z exekúcie môžu byť riešenie pre záujemcu, ktorí majú v pláne si kúpiť nové vozidlo. V slovenských bazároch a inzerátoch nie je veľký vý...

Novinky